poniedziałek, 20 maja 2013

Magiczny Park Fontann.

Spośród wielu warszawskich fontann jedna jest magiczna. 

Jeżeli lubicie iluzję, muzykę i szum wody to Park Fontann jest tym miejscem, które powinniście odwiedzić. Park Fontann znajduje się na Podzamczu, u podnóża Nowego Miasta. W okresie wiosenno -letnim, w każdy piątek i sobotę odbywają się tutaj pokazy multimedialne, w których uczestniczą tysiące Warszawiaków i turystów. W scenerii świetlno - wodno - laserowej usłyszycie wirtualną filharmonię w repertuarze klasycznym.


Share this post
 • Share to Facebook
 • Share to Twitter
 • Share to Google+
 • Share to Stumble Upon
 • Share to Evernote
 • Share to Blogger
 • Share to Email
 • Share to Yahoo Messenger
 • More...

9 komentarze

 1. Muzykę, iluzję i szum wody lubię, nienawidzę za to tłumów i pewnie dlatego jeszcze się na ten pokaz nie wybrałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia pochodzą z piątkowego pokazu. To duży obszar i widzowie rozproszyli się po nim. Najlepszy widok jest ze skarpy i tam było najwięcej osób. Poruszałem się po całym terenie całkiem swobodnie w trakcie pokazu. Pokaz trwa około 30 minut.

   Usuń
  2. Ano, ja byłem obok w ciągu dnia bez żadnego pokazu (fotki u lavinki) i też raczej szybko się zmyłem, a fotki ze dwie raptem cyknąłem.

   Usuń
 2. Wypadałoby w końcu odwiedzić. Z drugiej strony, w Barcelonie też nie od razu poszedłem na pokaz fontann. Zrobiłem to dopiero podczas drugiej wizyty, jakieś trzynaście lat po pierwszej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nocą na pewno robi wrażenie, za dnia jakaś taka nijaka, co dobrze widac u mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłem tam także, gdy było pochmurno i mało ludzi. To największe zgrupowanie fontann w Warszawie i jest tutaj niepowtarzalny klimat. Z czasem polubisz ...

   Usuń
 4. Byłam na zakończeniu lata w tamtym roku i uciekłam, bo tłumy okrutne:( ale fakt, w dzień fontanny nie robią takiego wrażenia;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wolałbym, żeby zamiast "Parku fontann" dowalono jakieś ładne, STYLOWE fontanny na Trakcie Królewskim. Ale jak się nie ma co się lubi...

  OdpowiedzUsuń
 6. Fontanny sa kultowe! Bardzo milo spedza sie przy nich czas. Nieopodal jest stacja rowerow Veturilo, Starowka, Wisla, most gdanski... Bardzo atrakcyjna okolica na rekreacyjny weekend.

  OdpowiedzUsuń

:) :-) :)) =)) :( :-( :(( :d :-d @-) :p :o :>) (o) [-( :-? (p) :-s (m) 8-) :-t :-b b-( :-# =p~ :-$ (b) (f) x-) (k) (h) (c) cheer

 
© 2012 - Warszawista
Designed by BlogThietKe Cooperated with Duy Pham
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0
Posts RSSComments RSS
Back to top